KPSS Kursu - Önlisans - Lise

KPSS Kursu - Önlisans - Lise

  • Çağrı Merkezi
    444 33 07
  • Whatsapp
    (530) 304 98 98
  • Çözemediğiniz Sorular
    (530) 304 98 98

Kursun Tanımı

KPSS  Lise Önlisans Kursları Genel Yetenek- Genel Kültür sınavına yönelik gerçekleştireceğimiz Akademi Dünyası Eğitim Kurumları  Kazanma Garantili hem örgün hemde Online KPSS GYGK Kursu ile sınav tarihine kadar sizlerle birlikte olacağız.

Bu süreçte KPSS  sınavlarının mantığını kavratıp KPSS için gerekli olan tüm bilgileri sistematik biçimde sizlere aktarırken diğer adaylardan ön plana çıkmanızı sağlayacak zamanı doğru kullanma becerisini ve hız kazanmanızı sağlayacağız. Alanında Türkiye nin en iyi eğitmenlerle birlikte ÖSYM KPSS sınav mantığına uygun bir bakış açısı geliştirecek KPSS sorularını daha pratik ve akılcı çözümler ortaya koyarak kolay hızlı ve doğru şekilde çözebilir hale geleceksiniz.

Sosyal Medya Hesaplarımızdan Kurs Paylaşımlarımızı Görebilirsiniz

Kursun Kazanımları

Başarı odaklı olan KPSS kursu sayesinde hayallerinize ulaşma şansına sahip olacaksınız. Mentör öğretmen desteği ve rehber öğretmenin birebir takibi sonucunda konularda eksiklik yaşamadan sınav kaygısını yenme şansına sahip olacaksınız.

Kursun İçeriği

Matematik Tarih Türkçe Coğrafya Vatandaşlık derslerinde toplam 300 saat ders alacaksınız. Konu anlatımları Soru çözümü Etütler dahil

Kursun Programı

Haftaiçi akşam Hafta sonu ve gündüz programı mevcuttur. Detaylı bilgi için eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçiniz.

Yorum Yapın

 
 

Çağrı Merkezi
444 33 07

Whatsapp
(530) 304 98 98

Çözemediğiniz Sorular
(530) 304 98 98

Detaylı Bilgi İçin Lütfen Formu Doldurunuz

Çağrı merkezimiz 24 saat içinde size geri dönüş sağlayacaktır.

 
 
 
 
 

Anlaşma Ortaklarımız