Hızlandırılmış KPSS Kursu

Hızlandırılmış KPSS Kursu

  • Çağrı Merkezi
    444 33 07
  • Whatsapp
    0530 304 98 98
  • Çözemediğiniz Sorular
    0549 242 42 73

Kursun Tanımı

KPSS  Lise Önlisans Kursları Genel Yetenek- Genel Kültür sınavına yönelik gerçekleştireceğimiz Akademi Dünyası Eğitim Kurumları  Kazanma Garantili hem örgün hemde Online KPSS GYGK Kursu ile sınav tarihine kadar sizlerle birlikte olacağız.

Bu süreçte KPSS  sınavlarının mantığını kavratıp KPSS için gerekli olan tüm bilgileri sistematik biçimde sizlere aktarırken diğer adaylardan ön plana çıkmanızı sağlayacak zamanı doğru kullanma becerisini ve hız kazanmanızı sağlayacağız. Alanında Türkiye nin en iyi eğitmenlerle birlikte ÖSYM KPSS sınav mantığına uygun bir bakış açısı geliştirecek KPSS sorularını daha pratik ve akılcı çözümler ortaya koyarak kolay hızlı ve doğru şekilde çözebilir hale geleceksiniz.

Kursun Kazanımları

Başarı odaklı olan KPSS kursu sayesinde hayallerinize ulaşma şansına sahip olacaksınız. Mentör öğretmen desteği ve rehber öğretmenin birebir takibi sonucunda konularda eksiklik yaşamadan sınav kaygısını yenme şansına sahip olacaksınız.

Kursun İçeriği

KPSS LİSE-ÖNLİSANS KURSU Genel Kültür Genel Yetenek Dersleri;

* Matematik-65 Saat
* Tarih-52 Saat
* Türkçe 26 Saat
* Coğrafya 26 Saat
* Vatandaşlık 26 Saat

Toplam 195 saat eğitim verilecek olup eğitim kaydını tamamlayan öğrencilerimize Konu anlatımı Soru bankası Yaprak tarama testleri  ÜCRETSİZ verilecektir

Kursun Programı

Haftaiçi akşam Hafta sonu ve gündüz programı mevcuttur. Detaylı bilgi için eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçiniz.

Çağrı Merkezi
444 33 07

Whatsapp
0530 304 98 98

Çözemediğiniz Sorular
0549 242 42 73

Detaylı Bilgi İçin Lütfen Formu Doldurunuz

Çağrı merkezimiz 24 saat içinde size geri dönüş sağlayacaktır.

 
 
 

Anlaşma Ortaklarımız